Redirect Notice
The previous page is sending you to
https://www.ponteonline.com/en/lot-details/auction/639/lot/158/Lorenzo+Viani+Studio+china+su+carta+intelata+cm+30x18+Firmato+titolato+in+basso+Provenienza+Collezione
.
If you do not want to visit that page, you can
return to the previous page
.